Praca sezonowa na Prestiżowym Polu Golfowym w Niemczech jako Greenkeeper

Poszukujemy dwóch zaangażowanych osób, które dołączą do naszego zespołu jako greenkeeperzy na imponującym polu golfowym z 27 dołkami, położonym na wyspie na Morzu Północnym, zaledwie 2,5 godziny drogi od Hamburga. Jest to wyjątkowa okazja do pracy w jednym z najpiękniejszych miejsc, gdzie Twoja praca będzie bezpośrednio przyczyniać się do jakości i przyjemności korzystania z naszych obiektów golfowych.

Stanowisko: Greenkeeper

Lokalizacja: Niemcy, na wyspie na Morzu Północnym

Zakres Obowiązków:

  • Codzienne utrzymanie pola golfowego w najlepszej kondycji, co obejmuje:
    • Grabienie bunkrów
    • Koszenie bunkrów
    • Ręczne koszenie greenów i tees
    • Ogólne prace ogrodnicze i pielęgnacja terenów zielonych na polu. Wymagania:
  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, gdyż zapewniamy kompleksowe szkolenie.
  • Doświadczenie w zakresie ogrodnictwa będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Kandydaci muszą być pracowici, niezawodni i chętni do nauki. Szczegóły Zatrudnienia:
  • Stawka godzinowa: 11€
  • Godziny pracy: 44-48 godzin tygodniowo
  • Okres umowy: Krótkoterminowy (mniej niż 1 rok), począwszy od 4 marca 2024 r.
  • Częstotliwość wypłaty wynagrodzenia: Miesięcznie Korzyści:
  • Zakwaterowanie: Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione, w tym dostęp do Internetu. Zakwaterowanie znajduje się 2 km od miejsca pracy, dostępne samochodem lub rowerem. Każdy pracownik ma własny pokój. Wymagany depozyt na ewentualne szkody w wysokości 300€, który zostanie odjęty od pierwszej pensji, ale zwrócony na koniec kontraktu.
  • Transport: Zwrot kosztów podróży z Polski do Niemiec do 100 EUR.
  • Wyżywienie: Nie zapewnione.

To stanowisko oferuje nie tylko możliwość pracy w zapierającym dech w piersiach środowisku, ale również cenną doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji terenów zielonych i utrzymania pola golfowego. Jeśli szukasz pracy, która łączy Twoją miłość do przebywania na świeżym powietrzu z możliwością rozwijania nowych umiejętności, to jest to idealna propozycja dla Ciebie.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego, w którym przedstawisz swoje zainteresowanie stanowiskiem oraz wszelkie istotne doświadczenia. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią utrzymania jednego z najbardziej prestiżowych pól golfowych w Niemczech!